Peněženky

Elektronické peněženky slouží k převodu peněz, nebo elektronické měny na nebo z účtu, který máte založený. Jde snimi platit po celém světě, nebo vybírat z různých klikaček nebo různých programů. Tyto měny lze dále převádět na různé světové měny, nebo na svůj účet v bance.

 

 

 

   Payza je postavena zejména na jednoduchosti. Jejich politika je v tomto směru jasná, uživatel se nepotřebuje proklikávát složitým menu. Jediné, co mu stačí, je několik tlačítek s jejichž pomocí odešle platbu, nabije si účet, respektive překontroluje stav svého konta. To je možno vést ve dvou měnách, jenž jsou přednastaveny na měnu státu klienta a americký dolar.
  Payza samozřejmě nabízí veškeré bezpečnostní prvky, jako je SSL šifrování či využívání bezpečnostního Pinu při odesílání větších obnosů.

 

 

 

BITCOIN, ETHERUM, LITECOIN peněženka.

 Přijímáte a odesíláte platby odkudkoli na světě s nízkými transakčními poplatky.
 Mobilní peněžěnka - peněženka funguje na vašem Androidu nebo iPhone kromě svého webového prohlížeče.
 Ochranna pojištěním - Digitální měna uložená na serverech  Coinbase je pokryta pojistkou.
 Instantní výměna - Odesílání a přijímání digitální měny, která je okamžitě vyměněna za vaši místní měnu.
 Bezpečné skladování - Velká většina digitálních dat je uložena do bezpečného offline ukládání.
 Zajistěte si plnou kontrolu nad soukromými klíči pomocí multi-podpisového trezoru.

 

 

 

  Dogecoin je virtuální měna, obdobná Bitcoinu. Je užívána zkratka „DOGE“. Dogecoin slouží pro určení ceny. Dogecoiny nejsou hmatatelné, hmotné, je to pouhé číslo asociované s Dogecoin adresou.
  S Dogecoiny je možné platit na internetu jako s opravdovou měnou, nebo ji převést na jinou měnu a tu potom převést na účet.

 

 

  PayPal je internetový platební systém. Umožňuje přesuny peněz mezi účty PayPalu, které jsou identifikovány e-mailovými adresami.
  Každý účet je propojen s jednou nebo více platebními kartami. Platební karta (např. VISA nebo MasterCard) musí mít povolené internetové platby (ale nemusí být embossovaná). Alternativou je platit těmito kartami přímo na internetu (tím je ovšem zvýšeno riziko podvodu, protože je nutno zadat informace o platební kartě přímo cílovému subjektu).
  Systém PayPal umožňuje mít nastavenu i českou korunu jako primární měnu. Při platbě v jiné měně je částka přepočítána podle aktuálního kurzu.
  Při aktivaci platební karty je nutno zadat PayPalu potřebné informace o této kartě. PayPal si z karty poté strhne drobnou částku (v případě účtu v CZK je to 50 Kč). Tato částka je vrácena jako bonus při prvním převodu peněz přes PayPal. Na výpisu z účtu je u této položky uveden čtyřmístný kód, jehož zadáním na webových stránkách PayPalu je provedena aktivace zmíněné platební karty.Při následných převodech peněz přes Internet je odpovídající částka stržena buď ze zůstatku účtu PayPal nebo přímo z platební karty.
  Příjemce platby obdrží peníze do svého PayPal účtu, který je propojen s jeho bankovním účtem.
  Transakce mezi těmito účty jsou bezplatné. Tímto způsobem je možno posílat nebo obdržet peníze. Není  nutné, aby jednotlivec nebo firma si museli otevřít bankovní účet v té které měně anebo platit přehnané bankovní poplatky za převod peněz. PayPal si strhne za tuto transakci jen malý poplatek. PayPal zároveň pracuje jako další bezpečnostní zóna na ochranu účtu.​

PaidVerts